فیلتر شنی ساخت شرکت اطلس آب

شرکت اطلس آب با دو دهه تجربه در خصوص ساخت انواع فیلتر شنی و کربنی با کارخانه مجهز به پیاده سازی و طراحی ساخت می باشد این شرکت مفتخر به ارایه و تولید انواع فیلتر شنی و کربنی در صنعت تصفیه آب و فاضلاب در ایران  بسیاری از کارفرمایان محترم شرکت های همکار در خصوص صنعتی تصفیه آب و فاضلاب در ایران می باشد.

کاربرد فلتر شنی

در صنعت تصفیه آب و فاضلاب جهت شفاف و زلال سازی آب به منظور رفع کدورت و ناخالصی های آب از فیلتر شنی مورد استفاده  قرار می گرد. فیلتر شنی در تصفیه آب استخر به منظور شفاف و زنده شدن آب کاربرد فراوانی دارد. در آب های استخر به دلیلی ایجاد روغن و چربی ترشح سده از بدن شناگران درون آب آب از کف استخر و با بالای استخر به وسیله یک پمپ و آستر به فیلتر شنی هدایت می شود و از آنجا روغن و آشغال درون لایه های ریز فیلتر شنی به دام می افتند و پس از به حد رسیدن جرم به وسیله  مسیر ورودی آب به فیلتر شنی یا همان به اصطلاح عمل پس شویی کردن از کف فیلتر شنی  به سطح فیلتر شنی به سمت فاضلاب هدایت می شود.

کاربرد فیلتر شنی و کربنی در دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز مع RO

از فیلتر شنی و کربنی به عنوان پیش تصفیه در دستگاه اسمز مع استفاده می شود به این منظور که آب  ابتدا از فیلتر شنی عبور می کند که پس از عبور از فیلتر شنی تمامی املاح معلق آن حذف می گردد سپس وارد فیلتر کربنی می شود که در فیلتر کربنی به دلیل دارا بودن کربن اکتیو که وظیفه حذف طعم رنگ و بو را دارد باعث از بین رفت طعم آب رنگ آب و بوی کلر آب می گردد. لازم به ذکر است که وجود کلر آزاد درون آب خوراک دستگاه تصفیه آب صنعتی یکی از اصلی عوامل تخریب سلول های غشاء دستگاه تصفیه آب می باشد. غشاء  های اسمز مع حساسیت بالایی نصبت به کلر آزاد دارند و باعث تخریب غشاء و در نتیجه باعث پایین آمدن میزان تولید و بالارفتن TDS   می گردد. از این رو شرکت های سازنده دستگاه تصفیه آب اقدام به طراحی فیلتر شنی و کربنی به عنوان پیش تصفیه قبل ارز عبور آب به غشاء می نمایند.

زمان تعویض سیلیس در فیلتر شنی

زمان تعویض سیلیس در فیلتر شنی ارتباط مستقیم به نوع ورودی آب به فیلتر شنی دارد. از این رو هرچه نا خالصی آب بیشتر باشد زمان تعویض سیلیس زودتر می باشد. دومین دلیل می تواند در تعین زمان تعویض سیلیس رعایت نکردن زمان پس شویی باشد. تعویق درزمان پس شویی باعث بسته شدن سوراخ سیلیس و در نتیجه کیپ شدن فیلتر شنی و بالارفتن فشار درون فیلتر شنی و کاهش خروجی آب از فیلتر شنی می گردد.

 قیمت فیلتر شنی در تعین قیمت فیلتر شنی یکی از اصلی آیتمها استفاده نوع آلیاژ فیلتر شنی می باشد. در تعین نوع آلیاژ فیلتر شنی نوع آب وردی و آب مصرفی تعین کننده می باشد مثلا" برای آب های با خروجی خلوص بالا از جنس استیل استفاده می گردد. و برای فیلترهای شنی جهت استفاده در استخر از جنس کربن استیل و FRP استفاده می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید فیلتر شنی با کارشناسان شرکت اطلس آب تماس حاصل نمایید. 02146076082

 

 

 


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: فیلتر ,تصفیه ,کربنی ,شرکت ,زمان ,استخر ,زمان تعویض ,تعویض سیلیس ,شرکت اطلس ,دستگاه تصفیه ,اسمز مع ,زمان تعویض سیلیس
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شورای دانش آموزی دبیرستان نمونه دولتی سعدی دکوریکور زیورآلات بدلیجات انگشتر گردنبند کاریابی پیک خبری ملارد HSM Daily Notes کیان طب سلامت فروشگاه اینترنتی مهتابی موزیک